Про нас

НА РИНКУ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ З 1996 РОКУ

«SOFIA PLUS» — агентство, яке працює на ринку нерухомості України більше 25 років — гарантує відповідальний, чесний підхід до кожного клієнта. 

З 1996 року агентство нерухомості «SOFIA PLUS», розташоване на Оболоні в Оболонському районі столиці, надає повний комплекс послуг при купівлі та продажу квартир, офісних приміщень на первинному і вторинному ринку нерухомості, будинків, дач і земельних ділянок в Києві і Київській області.

Основні види послуг компанії: юридичний супровід; супровід при укладенні договорів купівлі-продажу об'єктів нерухомості; сприяння при отриманні кредиту, організація підписання договору купівлі-продажу з урахуванням використання кредиту.

Наше агентство успішно співпрацює з державним і комерційними банками, агентствами нерухомості (київськими та приміськими), державними і приватними нотаріусами, оцінювачами, юристами. Нами здійснюється моніторинг всіх процесів, що відбуваються на ринку нерухомості. Ми постійно стежимо за законодавством і вивчаємо динаміку зміни цін на об'єкти нерухомості.

Що робить співпрацю з нашим агентством такою ефективною? 

  • Повне юридичне забезпечення угод: безпечно і надійне.
  • Репутація фірми: у нас працюють досвідчені провідні експерти з нерухомості, ми строго відстежуємо якість оголошень, які розміщуємо.
  • Розміщення оплаченої агентством реклами на топових порталах: OLX, FLATFY.LUN, DOM.RIA, MESTO, AVISO — наші ріелтори мають доступ до централізованої системи публікацій і розміщують оголошення там, де їх точно побачать всі потенційні клієнти.
  • Офіс, розташований поруч з метро Оболонь — місце для проведення зустрічей з нашими клієнтами в найпопулярнішому житловому районі столиці.
  • Оформлення договорів проводиться за безпосередньої участі нашого юрисконсульта та секретаря.
  • Створення 3D-панорам об’єктів: оголошення з таким рівнем візуалізації виграють на фоні конкурентних і частіше проглядаються потенційними покупцями.

 

Працювати з нами — престижно, вигідно і зручно. Послугами каомпанії за 25 років скористалися тисячі клієнтів.

Хочете діяти успішно і ефективно, тоді чекаємо Вас в АН SOFIA PLUS !

Ласкаво просимо!

 

 

 

 

 

- Політика конфіденційності