Головна / Статьи / Корисні статті / Де знайти найдоступніше за ціною житло на лівому березі Києва?

Де знайти найдоступніше за ціною житло на лівому березі Києва?

Якщо ви шукаєте дійсно недороге житло в Києві, вам потрібно купити квартиру на лівому березі. Підібрати демократичний за ціною варіант можна в будь-якому з трьох лівобережних районів, хоча ціни на житло в різних масивах помітно відрізняються.

Дарницький район

Якщо вам цікавий Дарницький район, то ви можете придбати «гостинку» (наприклад на вул. Поліська) або «хрущовку» (на вул. Привокзальна) на Новій Дарниці, купити «гостинку» на Харківському масиві (вул. Вірменська і сусідні), знайти недорогий спецпроект 2010-х рр. на Позняках (вул. Є. Чадвар). У цій частині міста нескладно купити недорогу новобудову, адже тут розташовано понад півтора десятка новобудов класу «економ». Якщо ви маєте намір придбати житло від господаря, а не від забудовника, вам потрібно звернути на ЖК по вул. Гмирі, 17 (Позняки). Інші місцеві ЖК поки в процесі зведення. Найдешевші квартири можна буде купити в ЖК «Оберіг-2», «Злагода», «На Ревуцького», «патріотики», «Чарівний місто» і «Поліський».

Деснянський район

Цей район радує різноманітністю: на Троєщині це недорога серія 96 (вул. М. Закревського, вул. Лісківська), щодо бюджетна серія Т (вул. Оноре де Бальзака), дешеві «гостинки» (вул. А. Сабурова), новобуд 2000- х рр. (Вул. Оноре де Бальзака). На Лісовому масиві можна дешево придбати досить затишну квартиру в будинку серії БПС (вул. Космонавта Волкова) або серії 87 (вул. Маршала Жукова). Не важко буде купити в цій місцевості «чешку» (вул. Маршала Жукова, вул. Космонавта Волкова, Лісового проспект), «гостинку» (вул. Мілютенка, Лісовий проспект, Братиславська вул.), «Хрущовку» (вул. Академіка Курчатова, вул. Мілютенка, Братиславська вул.), старий «спецпроект» (вул. Маршала Жукова). Якщо вам цікаві новобудови, то купити недорого квартиру від господаря можна в ЖК «Житловий будинок-5, Вигурівщина-20». Придбати дешеве житло від забудовника можна в ЖК «Житловий будинок-3, Вигурівщина-20». Один з найбільш доступних за ціною мікрорайонів не тільки лівобережжя, а й міста взагалі - Биківня. Тут можна знайти дешеві варіанти в ЖК «Лісова казка», в сусідньому спецпроекті 2000-х рр. (Броварський проспект) або купити «хрущовку» (на вул. Радистів).

Дніпровський район

Безліч варіантів пропонує потенційним покупцям Дніпровський район. Тут можна знайти майже всі види доступних за ціною квартир. Особливо багато тут «хрущовок»: на Воскресенці (вул. Генерала Карбишева, вул. Курнатовського, бульвар Перова), на Комсомольському масиві (Миропільська вул.), На Соцгороде (Червоноткацька вул., Бульвар Верховної Ради, вул. Тампере), на Березняках (вул. А. Малишка). Можна придбати тут квартири в будинках серії 96 (Райдужний масив - вул. Райдужна), 464 (Комсомольський масив - вул. О. Бойченка, Березняки - Дніпровська набережна), в «чешці» (Комсомольський масив - вул. Міста Шалетт; Березняки - Березняківська вул.). Є тут і «гостинки» (Стара Дарниця - вул. Гродненська; Березняки - вул. Березняківська). Складно знайти дійсно дешеве житло в найкрасивішому місцевому куточку - Русанівці. Незважаючи на те, що тут представлені переважно досить старі житлові будівлі, унікальне місце розташування, розвинена інфраструктура і особлива атмосфера роблять цю частину міста привабливою для потенційних мешканців, а ціни на житло - високими в порівнянні з іншими лівобережними (і навіть багатьма правобережними) масивами.

Шукаєте нові квартири в Дніпровському районі? Ви можете придбати житлоплощу в ЖК «Перовський» від господаря і в ЖК «Вул., Панельна, 2», «Light House», «вул. Євгена Маланюка (Сагайдака), 101 »,« вул. Краківська, 27а »від забудовників.

Що в підсумку?

Доступне за ціною житло на первинному і вторинному ринках нерухомості лівого берега Дніпра – прекрасна альтернатива придбання житлоплощі на правому березі. Перспективний і цікавий Дарницький, мальовничий і зелений Дніпровський, упорядкований і самодостатній Деснянський – вибір, пропонований лівим берегом, вражає.