Головна / Статьи / Корисні статті / Де купити недорогий приватний будинок в Києво-Святошинському районі?

Де купити недорогий приватний будинок в Києво-Святошинському районі?

Києво-Святошинський район заслужено вважається найпривабливішим для покупців житлової нерухомості в Київській області. Якщо ви плануєте купити приватний будинок під Києвом саме тут, вам варто розібратися, в якому населеному пункті можна купити нерухомість найбільш вигідно.

На кордоні зі столицею

Частина населених пунктів району впритул прилягає до столиці, і придбати дачу або заміський будинок в такому селі або селищі не менш престижно, ніж купити приватний будинок в Києві. У таких місцевостях ціни на нерухомість трохи вище, ніж на віддалі від Києва, проте нижче, ніж в головному місті країни.

Петропавлівська і Софіївська Борщагівка

Ці села лежать на захід від столиці, за Великій Кільцевій. Близькість до Києва і розвинена інфраструктура збільшують тутешні ціни на нерухомість. Однак ви все-таки можете знайти тут доступне за ціною житло. У Петропавлівській Борщагівці недорогі будинки можна купити на вулицях Щорса і Б. Хмельницького. А ось Софіївська Борщагівка – це територія переважно дорогого житла.

Чайки

Значну частину місцевого ринку нерухомості становлять багатоквартирні будинки. Приватний сектор розташований на північному заході села (це території дачних і садових товариств), на південь від вулиці Грушевського, а також в центрі населеного пункту (вулиці Малишка, О. Теліги, Котляревського, Сковороди та ін.) Недорогі приватні будинки в с. Чайки можна знайти в товариствах і на околиці села.

Вишневе

Залізниця ділить місто на дві частини. У Вишневому приватні будинки можна недорого купити на кордоні з с.Крюківщина (південь міста: вул. Ярослава Мудрого, Київська, Франко та ін.) І уздовж залізничного полотна (вул. Садова, Чорновола, Залізнична, Шевченко та ін.). Біля рейок багато невеликих, старих будинків, придбати які можна за досить низькою ціною. Якщо вас не бентежать вузькі вулички і шум залізниці, то тут ви знайдете чимало привабливих за вартістю варіантів.

Чабани

Селище з розвиненою інфраструктурою, розташований всього в 4,5 км. від станції метро «Теремки», - просто мрія. Доступне за ціною житло в приватному секторі тут представлено в основному невеликими котеджами. А на вулицях Нова, Центральна і Садова можна знайти добротні одноповерхові будинки.

Гатне

Купити дешеве житло в с. Гатне можна уздовж гучної Одеської траси або в глибині села (наприклад, на вулиці Жовтневій, Жулянський, Комарова і т.д.).

Інші

Також з Києвом межують такі села, як Новосілки, Крюковщина, Хотів, Лісники, Горенка.

На відстані 25-30 км. від Києва

У 25-30 км. від Києва розташовано чимало привабливих куточків. Якщо ви придбаєте житло поряд із зупинками громадського або залізничного транспорту, то дістатися до Києва буде неважко. Та й житло тут, в Київській області дешевше, ніж в місцевостях, впритул прилягаючої до столиці.

Білогородка

Білогородка лежить поруч з трасою Р-04 на берегах Ірпеня. Це село з розвиненою інфраструктурою, в якому можна знайти нерухомість на будь-який гаманець. У Білогородці недорогі приватні будинки можна знайти на вулицях Шевченка, Центральна, Жукова, Лугова та ін.

Гореничі

Чи не саме упорядковане село району, проте, тут є не тільки необхідний мінімум благ цивілізації, а й база відпочинку «Рибне місце». В Гореничах купити недорогі будинки можна уздовж таких вулиць, як Центральна, Лісова, Леніна, Київська та ін.

Інші

Порівняно недалеко від столиці лежать такі села, як Дмитрівка, Віта-Поштова, Святопетрівське, де можна недорого купити будинок в області.

А вздовж залізниці розташовані село Тарасівка і місто Боярка – упорядковане містечко, де можна знайти як квартиру, так і будинок.

Недорогі віддалені селища

Не всі села, віддалені від Києва, важкодоступні. Зручно розташовані уздовж трас наступні населенні пункти: Бузова, Мила, Мрія, Буча (М-06), Мироцьке (М-07), Ходосівка (Н-01).

На віддалі від транспортних магістралей в Києво-Святошинському районі лежать села Петрушки, Бобриця, Шпитьки, Личанка, Княжичі, Музичі, Малютянка і ін. У них без праці можна купити будинок в області за дуже вигідною ціною.

В підсумку

Києво-Святошинський район район Київської області – це понад 50 населених пунктів: села, міста, смт. Вони дивно різноманітні: розташовані на різній відстані від столиці, відрізняються за розмірами, впорядкованості та місця перебування. Серед усіх цих куточків ви легко зможете знайти той, де можна придбати недорогий і затишний будинок.

Ціни на житло також залежать від того, де знаходиться будинок: в котеджному селищі, в селі чи в дачному товаристві. Перший варіант – найдорожчий: котеджні селища нерідко володіють власною інфраструктурою, як правило, їх територія охороняється, а будівлі оформлені в єдиному стилі.

Вартість будинку в селі залежить від характеристик самого будинку (поверховість, метраж, вік, наявність або відсутність комунікацій і т.д.), впорядкованості населеного пункту, а також розміру і якості ділянки, екологічності місцевості, наявності природних і штучних водойм по сусідству.

У дачному кооперативі можна придбати дуже дешеву нерухомість. Невеликі розміри будинків з дуже скромними ділянками і значна кількість сусідів роблять життя в такому місці менш зручним, ніж в селі або, тим більше, котеджному селищі.