Головна / Статьи / Корисні статті / Де купити недорогий будинок в Києві?

Де купити недорогий будинок в Києві?

Отже, ви вирішили купити недорого будинок в Києві. Райони міста помітно відрізняються по самих різних параметрах: ціни на нерухомість, престижність, безпека, транспортна оснащеність, впорядкованість. І навіть в одному районі різні масиви можуть сильно відрізнятися (Поділ і Вітряні Гори, наприклад). У яких же масивах найпростіше придбати житлову нерухомість за доступною ціною?

Просторий Голосіївський

Найбільший з столичний районів тягнеться від центру міста до південних околиць і південно-західних територій. Основні переваги Голосіївського – це чудовий однойменний ліс, досить розвинена інфраструктура і транспортна оснащеність.

Купити недорогий будинок в Києві тут можна в зеленому масиві Китаєво, в тихій Мишоловці, в Цимбалова Яру, в затишній Саперній Слобідці. Дуже просто знайти дешеву нерухомість в невпорядкованій Ширмі, на мальовничій Багриновій горі.

Є недорогі варіанти на Теремках-1, на зручній Деміївці, на Чапаєвці, у віддаленому Корчуватому і в Голосієво.

Цікавий Дарницький

Цей лівобережний район відомий відмінною розважальною інфраструктурою, досить сучасною житловою нерухомістю (це один з наймолодших районів столиці) і в той же час страждає від перенаселення і недостатності об'єктів соціальної інфраструктури.

У Дарницькому районі купити будинок за доступною ціною можна в не облаштованому Червоному Хуторі, в віддалених від метро Бортничах (тут розташовано багато приватних будинків).

Значна кількість варіантів можна знайти в такому масиві, як Осокорки. На Осокорках приватний сектор розташований уздовж Дніпра (між ним і озерами Мартиша, Небреж). Територія приватного сектора недостатньо упорядкована і віддалена від метро, ​​так що тут не важко купити будинок недорого від господаря.

Зовсім трохи варіантів придбання будинку пропонують Позняки, Харківський масив і Нова Дарниця. Це території переважно багатоповерхової забудови.

Самодостатній Деснянський

Цей район складається всього з трьох масивів: віддалена Биківня, відособлена Троєщина і сучасний Лісовий.

Купити недорогий будинок не складе труднощів в Биківні, що лежить на значній відстані від інших масивів. Є доступні за ціною варіанти і в селі Троєщина, що межує з упорядкованим масивом Вигурівщина-Троєщина. А ось на Лісовому масиві практично немає приватного сектора.

Зелений Дніпровський

Екологічний район з безліччю парків, скверів і водойм. Ця частина міста досить добре транспортно оснащена, проте не повністю покриває потреби жителів в об'єктах соціальної інфраструктури.

Придбати будинок в Дніпровському районі за доступною ціною можна в комфортному Райдужному і затишному Лівобережному масивах, на зручній Микільській Слобідці.

Можна знайти вигідний варіант в ДВРЗ: масив не самий благополучний, але недорогий.

Зовсім трохи будинків продається на Березняках, Воскресенці, Старій Дарниці. Практично немає приватної забудови в Соцмісті і на Комсомольському масиві.

А ось Русанівські сади – це територія численних садових товариств, де дуже просто купити будинок за низькою ціною.

Упорядкований Оболонський

Це один з найпрестижніших районів, благополучний, зелений, гарний.

Придбати доступний за ціною будинок тут можна в Пущі-Водиці з її чудовою екологією або в одному з садових товариств у Міністерських озер на півночі столиці. Досить багато приватних будинків є вздовж Богатирської вулиці, на півночі Оболоні. У цій частині міста можна знайти як розкішні котеджі «Італійського кварталу», так і доступні за ціною будови дачного кооперативу «Чорнобилець» або садового товариства «Оболонь-2».

Респектабельний Печерський

Цей район вважається найдорожчим і найпрестижнішим. Невеликий за площею район поєднує розкішні бізнес-центри з зеленими вуличками, відомі театри з маленькими будиночками, шикарні бутіки з тихими двориками.

Хочете купити будинок недорого в Печерському районі? Це досить складно, адже в цілому, цей район славиться неймовірними особняками і шикарними котеджами. Однак тут можна знайти доступні за ціною варіанти на Чорній Горі або купити досить недороге житло на Звіринці.

Неоднорідний Подільський

Це досить великий район, який розкинувся від самого центру міста Києва до його західних околиць.

У Подільському районі придбати недорогі будинки можна в таких невпорядкованих масивах, як Берковец або Більче Поле, а також в більш комфортних куточках: Вітряні Гори, Куренівка.

А ось Поділ – це місцевість, де дешевої нерухомості не знайти.

Комфортний Святошинський

Парки та скверики, зелені двори і мальовничі озера – все це Святошинський район. А ще тут є розвинена транспортна інфраструктура і безліч варіантів житла.

Придбати будинок за доступною ціною в цій місцевості можна в приватному секторі Біличів, в тихому Берківці, в зелених Новобіличах, на околиці: в Михайлівській Борщагівці або Катеринівці.

Продаються будинки в Святошино і Академмістечку, але тут вони будуть дорожче, ніж в менш упорядкованих куточках району.

Спокійний Солом'янський

Цей район гармонійно поєднує природні краси з досягненнями людської цивілізації: тут розташовано безліч НДІ, промислових підприємств, вузів.

Легко купити недорогу ділянку землі або будинок можна на Караваєвих дачах, в тихих Совках, на зеленій Батиєвій горі. Можна знайти цікаві варіанти в спокійних Жулянах, затишній Олександрівської слобідці, на Відрадному, в упорядкованій Солом'янці.

Цікавий Шевченківський

Затишний і престижний центр району доповнюється віддаленими масивами – Сирець, Нивки і т.д.

Купити доступний за ціною будинок в цій частині міста можна на Нивках і на Сирці. Котеджі подорожче є на Татарці. Цей масив примітний своїм рельєфом: місцеві гористі зони вважаються не дуже зручними для життя, що помітно знижує ціни на нерухомість в цій частині міста.

Обирайте!

У столиці та її околицях є чимало місць, де можна купити будинок, дачу або котедж за доступною ціною.

Якщо в місті ви не знайшли гідний за ціною варіант, зверніть увагу на передмістя. Зручне місце розташування і розвинена інфраструктура дозволяють цим місцевостям всерйоз конкурувати з міськими масивами.

На кордоні міста лежить Софіївська Борщагівка: територія, де придбати будинок не менш престижно як в самій столиці. Північний схід і центр села – це зона приватної забудови.

Поруч знаходиться Петропавлівська Борщагівка: тут також не важко буде знайти як добротний котедж, так і невеликий будиночок за приємною ціною.

Ще один цікавий варіант – село Чайки. Тут знаходиться кілька котеджних містечок, а в центрі села цілком можна придбати недорогий будинок.

Знайти в столиці доступну за ціною нерухомість цілком можливо. Адже різноманітні масиви столиці пропонують бажаючим найрізноманітніші варіанти: від околиць до близьких до центру локацій, від майже сільських куточків до сучасних територій – вибір за вами!