Головна / Статьи / Корисні статті / Як безкоштовно подати оголошення про нерухомість Києва та Київської області на BN.ua

Як безкоштовно подати оголошення про нерухомість Києва та Київської області на BN.ua

Ласкаво просимо на сайт нерухомості Києва і Київської області BN.ua! Якщо ви шукаєте покупців або орендарів в головному місті країни і в навколишніх населених пунктах, вам потрібно скоріше безкоштовно подати оголошення про нерухомість Києва або Київської області на нашому сайті. Це відмінний спосіб отримати максимально повне охоплення потенційних покупців і при цьому не витрачати багато часу на розміщення оголошення. Тим, хто планує безкоштовно подати оголошення на сайт нерухомості Києва і області BN.ua, потрібно ознайомитися з умовами розміщення пропозицій на нашому сайті у відповідному розділі. Нескладні правила, зручний сервіс, висока ефективність – ось складові нашого з вами спільного успіху.


 

 

 

 


Як розмістити оголошення на сайті?

Вирішили безкоштовно подати оголошення про продаж квартири або кімнати? Бажаєте здати в оренду подобово або довгостроково? Вам потрібен популярний і затребуваний ресурс, і це – BN.ua. У нас вашу пропозицію побачать чимало учасників ринку, адже користуватися послугами спеціалізованих сайтів і дощок оголошень при пошуку житла прагнуть практично всі сучасні городяни і жителі сіл і селищ, а наша база користується незмінною увагою.

Ви хочете дізнатися, як безкоштовно подати оголошення про нерухомість на BN.ua? Це зовсім нескладно!

 1. Спочатку вам потрібно зареєструвати на сайті особистий кабінет: для цього вам буде потрібно, по-перше, ввести адресу своєї електронної пошти і номер телефону і, по-друге, придумати пароль. Відзначивши «Запам'ятати мене», ви зможете не вводити свої дані заново, входячи на сайт з цього ж пристрою наступного разу.
 2. Заповніть форму в розділі «Додавання оголошення». Відкрити її можна, натиснувши кнопку «+ Подати оголошення». Вам потрібно буде заповнити всі обов'язкові поля і завантажити фото вашого об'єкту.

До речі, кількість оголошень від одного користувача не обмежена, тобто ви зможете розмістити стільки пропозицій, скільки вам потрібно. Ще один плюс - ви можете подати оголошення про нерухомість безкоштовно, а значить, без будь-яких витрат ви отримуєте можливість показати те, що ви плануєте продати або здати, безлічі зацікавлених осіб. Розміщення безкоштовно для всіх: посередників, продавців, орендодавців.

 1. Не забудьте прочитати Угода Користувача перед тим, як подати безкоштовне оголошення про продаж нерухомості на нашому сайті.

Які оголошення особливо популярні?

 • З якісними фотографіями: бажано зафіксувати як вид будівлі зовні, так і приміщення зсередини. Чим якісніше і красивіше фотографії, тим привабливіше ваша публікація;
 • З детальним описом пропонованої нерухомості: не полінуйтеся вказати метраж, тип будівлі, рік побудови будинку, висоту стель, поверх і ін .;
 • З докладним, точною адресою: потенційний покупець завжди хоче знати, де саме розташований будинок або офіс. Купуючи або орендуючи житлову / комерційну нерухомість, клієнт орієнтується не тільки на вартість квартири, гаража або салону, а й на престижність, безпеку, впорядкованість житлового масиву;
 • З описом особливостей житла: планування, наявність балкона, час проведення останнього ремонту і т.д .;
 • З конкретним зазначенням ціни, адже ціна - це найважливіший параметр вибору нерухомості.

Пам'ятайте: те, що інформативно і цікаво потенційним покупцям, то вигідно і для вас. Вказівка ​​всіх важливих пунктів допоможе правильно відфільтрувати ваше оголошення, і тоді воно буде показано тим, хто шукає подібний варіант, адже жоден покупець не стане переглядати всі пропозиції поспіль в пошуках потрібного. Так що краще завжди давати оголошення з докладним описом, якщо ви маєте намір продати квартиру, ділянку, будинок, комерційну нерухомість вигідно. Пам'ятайте, що зараз пропозицій на ринку нерухомості Києва і області більше, ніж тих, хто дійсно готовий купувати.

Якщо ви вирішили подати безкоштовне оголошення з нерухомості, щоб продати квартиру, будинок, дачу, приміщення або ділянку, ви не повинні робити наступне:

 • Прикріплювати до оголошення фотографії чужих квартир в надії залучити потенційного клієнта. Не варто також супроводжувати оголошення фотографіями, що не відносяться до об'єкту продажу або оренди;
 • Повідомляти неправдиву інформацію про об'єкт: некоректну ціну, неправильну адресу, неточно описувати стан житла. З нечесним продавцем або орендодавцем не захоче мати справу жоден адекватний покупець. Більш того, в разі, якщо надходить скарга на ту чи іншу публікацію, адміністрація BN.ua право видалити її;
 • Поміщати в опис нерухомості провокаційні, неетичні, некоректні коментарі;
 • Видавати себе за власника житла, якщо ви ним не є;
 • Розміщувати на сайті кілька аналогічних оголошень.

Крім того, згідно з «Умовами та правилами» сайту, не можна ображати інших користувачів і співробітників BN.ua, рекламувати інші сайти або товари і послуги, що не належать до сфери нерухомості, і, звичайно, заборонено порушувати норми чинного законодавства.

Будьте уважні: розміщуйте своє оголошення в той розділ, до якого воно ставитися (продати або орендувати, житлова нерухомість або нежитлове приміщення і т.д.)

Взаємна ввічливість і максимальна чесність - запорука конструктивного діалогу між пропонує і що зацікавилася сторонами.

Продавець, орендодавець, покупець і ріелтор

Продавцю

Якщо ви хочете реалізувати свій будинок, квартиру, офіс, гараж або ресторан, все просто: подайте оголошення - продаж нерухомості в Києві або області. Потенційні покупці побачать вашу пропозицію, оцінять його і, досить імовірно, зв'яжуться з вами.

На нашому інтернет-сайті ви без зусиль зможете дати оголошення про продаж будинку безкоштовно, знайти покупця на квартиру або комерційну нерухомість. Вирішили реалізувати ділянку? І знову вам до нас: подайте оголошення - продаж ділянки під Києвом або в Київській області.

На наш сайт приходять ті, хто вже готовий купувати або орендувати житло, офіс, салон краси або кафе, ті, хто активно вивчає приватні оголошення нерухомості в пошуках потрібного варіанта, а значить, ваша пропозиція потрапляє до готових до операції клієнтам. Подайте оголошення про нерухомість і знайдіть свого покупця.

Орендодавцю

На сайті також можна подати оголошення про оренду нерухомості: ви можете як подати оголошення, щоб здати подобово нерухомість в Києві, так і розмістити і подати оголошення про здачу нерухомості довготривало.

Покупцеві

Ви задумалися над тим, щоб купити квартиру за допомогою дошки безкоштовних оголошень BN.ua?

Якщо ви маєте намір ознайомитися з пропозиціями, то до ваших послуг велика база і зручні фільтри, які допоможуть вам підібрати оптимальний за ціною, метражу, розташування і іншим параметрам варіант. Використовуйте пошук на сайті для відбору потрібних оголошень.

Ріелтору, Забудовнику – безкоштовні оголошення нерухомості «оптом»!

Якщо ви забудовник, агентство нерухомості або приватний ріелтор і зацікавлені безкоштовно опублікувати не одне або кілька оголошень, а регулярно (щодня) передавати на сайт і розміщувати у нас все наявні у вас пропозиції з продажу та оренди столичної нерухомості або оголошення по нерухомості в Київській області, то ви можете налаштувати автоматичний експорт вашої бази об'єктів в форматі, XML (Яндекс нерухомість - XML-вивантаження оголошень) для передачі до нас на сайт. Автоматичне вивантаження оголошень нерухомості на сайт BN.ua дозволить уникнути рутинних операції з ручного введення кожного окремого оголошення в базу сайту.

Послуга абсолютно безкоштовна і не залежить від кількості оголошень, що передаються вами на сайт BN.ua! Оголошення будуть відображатися на сайті нерухомості з усіма вашими контактними даними.

Для кожного оголошення на сайті буде виділена окрема сторінка, на яку будуть переходити ті, хто зацікавиться вашою пропозицією.

Безкоштовні оголошення на ринку нерухомості Києва і області

Зараз потенційні покупці в основному шукають нерухомість через інтернет. Тому якщо ви хочете, щоб ваша пропозиція помітили, подайте безкоштовне оголошення нерухомості - це швидко, вигідно і ефективно. Вірний спосіб здати або продати нерухомість - подати оголошення безкоштовно. На нашому сайті нерухомості подати оголошення безкоштовно дуже просто: ви витратите близько 5 хвилин, а в результаті ваша пропозиція побачать безліч людей.

Дуже багато хто хоче знайти оптимальний варіант через інтернет: є бажаючі зняти нерухомість, продати її, купити, обміняти, і дати оголошення - це можливість оперативно відшукати потенційного покупця або орендаря. Щоб ваша пропозиція дійшло до того, хто в ньому зацікавлений, вам потрібно подати безкоштовне оголошення про продаж квартири або будинку на сайті нерухомості, розмістити пропозицію оренди київської нерухомості на дошці оголошень нерухомості Києва і області.

Придбати будинок, ділянка, офіс або купити квартиру вашим покупцям допоможе дошка оголошень сайту BN.ua. У нас можна знайти як пропозиції тривалої оренди, так і варіанти добового знімання житла. 
База оголошень Києва і області BN.ua – ваш надійний партнер на ринку нерухомості! Купівля, оренда та продаж квартир на дошці безкоштовних оголошень Києва і області BN.ua - це дуже легко і зручно.

Якщо ваша мета, продаж, купівля або оренда нерухомості, Ви можете звернутися до наших партнерів, адже користуватися послугами ріелтора завжди простіше і зручніше (якщо ви звернулися в надійну компанію).

Багаторічний партнер нашого сайту агентство нерухомості «SOFIA PLUS»

Агентство працює на ринку нерухомості України більше 25 років — гарантує відповідальний, чесний підхід до кожного клієнта.

З 1996 року це агентство нерухомості, розташоване на Оболоні в Оболонському районі столиці, надає повний комплекс послуг при оренді, купівлі та продажу квартир, будинків, офісних приміщень на первинному і вторинному ринку нерухомості, а також дач і земельних ділянок в Києві і Київській області.

Ми впевнено можемо рекомендувати АН «SOFIA PLUS» всім нашим клієнтам!


АДРЕСА: АН «SOFIA PLUS» - Україна, м.Київ, 04205, пр. Оболонський, 10

Сайт: www.sofiaplus.ua,  E-mail: sofiyaplus@gmail.com

Тел.: (067) 932-39-39,  (098) 332-39-39 (ViberTelegram), (066) 292-39-39


 

Вигідних угод і відмінного настрою!