Головна / Статьи / Корисні статті / Шукаємо самі недорогі вторинні квартири на правому березі Києва

Шукаємо самі недорогі вторинні квартири на правому березі Києва

Традиційно лівобережні райони вважаються більш дешевими, ніж правобережні. Однак якщо вам цікавий вторинний ринок квартир в Києві саме на правому березі, то ви, безумовно, зможете знайти тут недороге житло. Якщо звернути увагу на карту столиці, то можна виявити, що доступні за ціною квартири розташовані переважно на захід від вулиці Олени Теліги та за проспектом Валерія Лобановського, тобто за межами Старого міста, Печерського району та Подолу.

  • Голоссевскій район: придбати демократичне за ціною житло тут можна в віддаленому, але досить облаштованому містечку Корчувате (наприклад, на вул. Новопирогівська або Набережно-Корчуватська) або по сусідству, на Багриновою горе або в Китаєво. Масив Корчувате розташований на березі Дніпра, але досить далеко від ліній метрополітену. Китаєво лежить трохи ближче до центру Голосіївського району, а Багринова гора межує з Саперна Слобідка, від якої вже рукою подати до благ цивілізації. Є гостинки і в центральній частині району: наприклад, на Деміївці (вул. Козацька) і недорогі однокімнатні квартири на Теремках.
  • Якщо ви мрієте купити квартиру в Києві на вторинному ринку Оболонського району, то зверніть увагу на недорогі гостинки на околиці масиву Оболонь (вул. Героїв Дніпра, вул. Богатирська), малометражні однокімнатні на Мінському масиві (вул. Кондратюка, проспект Рокосовського). Не важко буде знайти доступну за ціною житлову нерухомість на Пріорці (вул. Автозаводська, вул. А. Попова). Найдешевші варіанти житла шукайте на водогоні (Джерельний провулок або Дніпроводська вулиця).
  • Печерський район славиться елітним житлом, проте навіть тут можна підшукати бюджетний варіант, якщо вас влаштувати житло гуртожитській типу або інший старий будинок: «малосімейка» на Рибальській вулиці, «гостинка» на Лабораторному провулку або на вул. Менделєєва, «сталінки» без ремонту на Звіринці (вул. Кіквідзе) і місцеві «гостинки» (вул. Мічуріна, Бастіонний пров.). Придбати тут досить дешеве житло можна далеко від метро в типовому будинку радянської споруди.
  • Вдале рішення – купити однокімнатну квартиру в Києві на вторинному ринку Подільського району. На самому Подолі можна підшукати дешеву квартиру тільки в «убитих» хрущовках і гостинках без ремонту, але вам доведеться витратити чималу суму на створення адекватних для життя умов, та й ціна квартири все одно буде висока. Простіше знайти більш зручне типове житло на Виноградарі або недорогі варіанти на Нивках: «хрущовку» (вул. Маршала Гречко) або «гостинку» (Межовий пров., Межова вул.) - Або на Вітряних горах: наприклад, «гостинку» на Краснопільська вул . Є «гостинки» і на Куренівці (вул. Копилівська).
  • Святошинський район пропонує всім бажаючим придбати доступні за ціною квартири на Борщагівці: «гостинки» і «хрущовки» цього масиву коштують дешевше аналогічного по площі житла, розташованого ближче до центру. Якщо Борщагівка, з вашої точки зору, розташована занадто далеко від метро і не престижна, то зверніть увагу на «гостинки» впорядкованого Академмістечка (бульвар Вернадського) або «хрущовки» Святошино (вул. Депутатська).
  • Відшукати недорогі квадратні метри можна практично на всій території Солом'янського району. Це старі малоповерхові спецпроекти околиць (вул. Лисичанська - масив Монтажник), «гостинки» Караваєвих дач (Новопольова вул.) Та Первомайського масиву (проспект Космонавта Комарова), багатоповерхові спецпроекти 1970-х рр., Розташовані на Чоколівці (вул. Ушинського), «хрущовки» Залізничного та Первомайського масиву (останній не дарма носив назву «хрущовський рай»).
  • Шевченківський район дуже неоднорідний: Старе місто – місцевість елітна, упорядкована і дуже красива, знайти тут дешеве житло практично неможливо. А ось на Сирці є «хрущовки» (вул. Т. Шамрила) і «гостинки» (вул. Бакинська), а на вул. Щусєва розташовані «сталінки». На Нивках також можна придбати гостинку або «хрущовку» (вул. Щербакова, вул. Саратовська, вул. Ставропольська і ін.).

«Малосімейки» і «гостинки» в цілому дешевше «хрущовок», «сталінок» без ремонту і «чешок». Однак в будинках гуртожитській типу (до яких відносяться «малосімейки» і частина «готельок»), як правило, жити не надто зручно: загальна кухня, безліч сусідів, крихітні житлові приміщення. І, звичайно, не буває 2- або 3-кімнатних «готельок», так що якщо ви збираєтеся купити житло не для однієї людини, а для двох або більше, то зверніть увагу на «хрущовки» і «чешки». Доступні за ціною, вони, звичайно, мають і свої недоліки: низькі стелі, не дуже вдалі планування, маленькі кімнати.

Якщо ж вам цікаво нове житло, то ви цілком можете купити смарт-квартиру в новому будинку від власника або знайти однушку або двушку в новобудові від забудовника. Забудовники все частіше зводять будинки класу «економ». Найдорожчі нові квартири на вторинному ринку в Голосіївському районі можна придбати в ЖК «Паркова долина», в Солом'янському - в ЖК «Smart House», в Святошинському - в ЖК «вул. Обухівська, 135а, вул. В. Наумовича, 4, 4а, 6 ». Значно вище ціни на новобудови в Шевченківському (ЖК «Артемівський») і в Оболонському - в ЖК «Міністерський» і «Яскравий» (місцеві ЖК «економ» -класу поки на стадії зведення). У Печерському районі немає недорогих новобудов.

На правому березі Києва можна знайти як зовсім дешеве житло у віддалених масивах, так і недорогі квартири в місцевостях, надійно пов'язаних лініями метро і транспортними магістралями з центром столиці. На правому березі можна відшукати житло на будь-який смак і гаманець. Старі будинки або нові будівлі - потрібно тільки визначитися з вашими вимогами до житла: місце розташування, навколишня інфраструктура, зелені масиви, ціна.