Купити квартиру в Києві недорого — Недорогі квартири,
Що важливо знати, якщо вам потрібно купити недорогу квартиру в Києві без зайвого клопоту

Знайти гарне житло в потрібному районі вам допоможе об'ємна і актуальна база нерухомості (наприклад, BN.ua), оголошення в тематичних виданнях, на рекламних стендах, а також спеціалізовані форуми, соціальні мережі, друзі, родичі і знайомі.

Часто, коли знаходиться відповідний по всіх параметрах варіант, потенційний покупець відчуває захоплення і мріє якомога швидше отримати нове житло, при цьому втрачаючи пильність. Щоб уникнути проблем, завжди дотримуйтесь кількох простих правил:

  • Уважно перевіряйте документи власника: як ті, що засвідчують особу, так і правовстановлюючі.
  • Переконайтеся в тому, що перед вами юридично чиста нерухомість. Якщо ваших знань або часу і нервів не вистачає на знайомство з усіма деталями, найміть юриста або ріелтора. Однак будьте готові до того, що в цьому випадку вам доведеться доплатити до 2-5% від вартості житла.
  • Переконайтеся в тому, що в житлі не проводилося незаконне перепланування (вам допоможуть техпаспорт приміщення і наявність / відсутність дозвільних документів).
  • Важливо врахувати і такий чинник, як борги за комунальні послуги: як правило, якщо вони є то повинні бути погашені до угоди або покупцеві надається знижка в розмірі заборгованості.
  • Якщо ви хочете придбати квартиру без ремонту (такий варіант, природно, дешевше, ніж з ремонтом), прорахуйте, скільки вам обійдеться благоустрій.
  • Факторами, що насторожуютьє є наступні: занадто низька ціна, дуже стислі терміни, надмірно великий завдаток, що вимагає продавець (зазвичай це 4-7% від загальної суми), спроба продавця взяти гроші за перегляд житла, наполегливе безкомпромісне бажання продавця оформити угоду тільки у свого знайомого нотаріуса, відмова продавця продемонструвати весь пакет документів, надання ксерокопій замість оригіналів і т.п.
Ще