Подзвонити Повідомлення

ексклюзив Продам будинок 296м2 на Дощова вул. в Переяслав, у Переяславі, Київська обл.

175 000 $
7 498 500 грн
592 $ /m2
 без комісії, ексклюзивний договір

Площа:
296 / 141 / 37 м2
Ділянка:
10 сот.
Кімнат:
4
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверхів:
2
Стіни:
Цегла

Дизайнерський ремонт, три санвузли

Код:
1998288
Оновлене:
23-05-2026
Перегляди:  24
АН SOFIA PLUS
Тетяна Ліддер
+3x-xxx Показати
АН SOFIA PLUS

Терміново! Продам затишний, неймовірно красивий з хорошою аурою двохповерховий будинок, який зданий в експлуатацію в 2017 році. Місто Переяслав, Бориспільський район, 80 км від Києва. Будинок площею 296 кв.м, ділянка 10 соток. Добротний, будували для себе з якісних матеріалів, повністю цегляний, зверху пінопласт, дах-металочерепиця. Будинок повністю газифікований, є вода, свердловина. Поруч річка Дніпро, магазини, ринок, центр міста-є все для комфортного життя. В будинку є гараж та великий погріб, діючий камін, кондиціонери, два бойлери -газовий та електричний. Зроблено якісний євроремонт в пастельних тонах, , великі просторі, роздільні кімнати, кухня 37 кв.м, три санвузли. У вартість входять меблі та побутова техніка. До угоди готові! | Ексклюзивний договір. | Без комісії!